Ние сме биле во менување на светот.
china 中文

за нас

TIANJIN SHENZHOUTONG челични цевки CO., LTD

Тијанџин Shenzhoutong челични цевки копродукции, Ltd, со вкупна инвестиција од 260 милиони јени, е основана во 2001 година и окупирана 86.000 квадратни метри и изградба на површина од 28.000 квадратни метри. Таа се наоѓа во кинескиот челик, цевки база - Daqiu Zhuang, Тијанџин. 46 километри од Тијанџин пристаниште и 3 километри од излезот со голема брзина, па на транспорт е многу лесен. Повеќе од 400 вработени и повеќе од 70 Високи службеници работат во компанијата ...

Ако ви треба индустриски решение ... Ние сме достапни за вас

Ние обезбеди иновативни решенија за одржлив напредок. Нашиот професионален тим работи на тоа да се зголеми ефикасноста на продуктивноста и трошоците на пазарот

Контактирајте не

WhatsApp Online Chat !