Ние сме биле во менување на светот.
china 中文

Контактирајте не

адреса

Int'l Одделот додадете: Rm1406, 14 / F Legu Бизнис Центар, Xihu Ave, Hongqi Rd, Nankai Дестилирана, Тијанџин Сити, Кина

Фабрика адреса: на исток од Чен Da патот, Daqiuzhuang, Jinghai, Тијанџин, Кина

Е-пошта

sale@tjshenzhoutong.com

 Skype: shenzhoutong_steelpipe

The only official Websit of  International trade Department

телефон

Тел: + 86-22-58162536
Fax:+86-22-59188533
Телефон: +86 15900319002
Whatsapp: +86 15900319002

часа

Every day: 24 Hours

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Online Chat !