Ne kemi qenë ndryshimin e botës.
china 中文

Rreth nesh

Tianjin SHENZHOUTONG STEEL PIPE CO., LTD

Tianjin Shenzhoutong Steel Pipe Co., Ltd, me një investim total prej RMB 260 milionë, u themelua në vitin 2001 dhe zënë 86.000 metra katrorë dhe sipërfaqe ndërtimi 28.000 metra katrore. Ajo është e vendosur në kinezisht Base tubave prej çeliku - Daqiu Zhuang, Tianjin. 46 kilometra larg nga Tianjin Port dhe 3 km larg nga dalja me shpejtësi të lartë, në mënyrë që transporti është shumë i përshtatshëm. Më shumë se 400 punonjës dhe mbi 70 stafit të lartë janë duke punuar në kompaninë ...

Nëse keni nevojë për zgjidhje industriale ... Ne jemi në dispozicion për ty

Ne ofrojmë zgjidhje të reja për përparim të qëndrueshëm. Ekipi ynë profesional punon për të rritur produktivitetin dhe kosto efektivitetit në treg

Na kontaktoni

WhatsApp Online Chat !