Ne kemi qenë ndryshimin e botës.
china 中文

LSAW Line Pipe

Përshkrim i shkurtër:

Product LSAW Line Pipe Process Submerhed Arc weld Standard API 5L PSL1, API 5L PSL2,ASTM A53/A252 Material GR.B,X42,X46,X52,X56,X60,X65,X70,GR1,GR2,GR3 O.D 8”–72”(219–1800mm) W.T 0.315”–2”(8–50mm) Length As per customer’s requirement Surface Treatment Bared,Black painted,Corrosion Resistant Coating + Cap Application Used for gas,water and oil transportation in oil and gas industry.  


Detail Product

Produkt Tags

Produkt
LSAW Line Pipe
proces
Submerhed Arc bashkoj
standard
API 5L PSL1, API 5L PSL2,ASTM A53/A252
material
GR.B,X42,X46,X52,X56,X60,X65,X70,GR1,GR2,GR3
OD
8 "-72" (219- 1800mm)
WT
0,315 "-2" (8-50mm)
gjatësi
Si për kërkesat e konsumatorit
Trajtim sipërfaqësor
Bared, Black pikturuar, rezistente korrozioni Veshje + Cap
Aplikacion
Përdoret për gaz, ujë dhe transportin e naftës në industrinë e naftës dhe gazit.

 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    
    WhatsApp Online Chat !