Ne kemi qenë ndryshimin e botës.
china 中文

Pipe Seamless Struktura

Përshkrim i shkurtër:

Product Seamless Structure Pipe Process Hot Rolled/Cold Drawn Standard ASTM A106,ASTM A53,ASTM A139,ASTM A36,etc Material GR.A,GR.B O.D 1/2”–30”(21.3–762mm) W.T 0.055”–2”(1.65–50mm) Length As per customer’s requirement Ends Bevelled or Plain Surface Treatment Bared,Black painted,Corrosion Resistant Coating + Cap Application Suitable for ordinary fluid transportation and structure pipe.


Detail Product

Produkt Tags

Produkt Pipe Seamless Struktura
proces Hot petëzuara / Ftohtë Drawn
standard ASTM A106, A53 ASTM, ASTM A139, ASTM A36, etj
material GR.A, GR.B
OD 1/2 "-30" (21.3-762mm)
WT 0.055 "-2 '(1.65-50mm)
gjatësi Si për kërkesat e konsumatorit
Mbaron Pjerret ose thjeshtë
Trajtim sipërfaqësor Bared, Black pikturuar, rezistente korrozioni Veshje + Cap
Aplikacion Të përshtatshme për transportin e zakonshme fluide dhe tub strukturës.

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    
    WhatsApp Online Chat !